Let’s Glow Herfstfeest 🎾✨

30 september 2025


Op zaterdag 11 oktober sluiten we samen de najaarscompetitie feestelijk af met ons jaarlijkse herfstfeest!
Het is het laatste competitieweekend en we willen dit graag groots met jullie vieren. Ook als je geen competitie speelt of nieuw bent bij de club, ben je meer dan welkom!

🍽️ Vanaf 18.00 uur staat er eten klaar in het clubhuis (kosten: €9 p.p.).
 🎊 Daarna barst het feest los! 

We zullen het terras en het clubhuis met neon kleuren versieren en met blacklights verlichten, want het thema is:

🌟 Let’s Glow 🌟

Verwacht blacklights, glow-effecten en bijpassende spelletjes voor extra gezelligheid.
Zorg ervoor dat je outfit oplicht en kom stralen in het donker!

Zet de datum alvast in je agenda en kom samen met je teamgenoten, en natuurlijk ook met andere clubleden, genieten van een gezellige avond! 

We kunnen ook nog wat extra handjes gebruiken tijdens het evenement voor het klaarmaken en opruimen, mocht je dat leuk lijken, laat het ons weten door Nick, Elske of Rens een berichtje te sturen, of door te mailen naar [email protected]. Een avondje helpen telt mee voor 3 vrijwilligerspunten. 

Stuur een mail naar [email protected] als je bepaalde allergieën of dieetwensen hebt waar we rekening mee kunnen houden. 

We hopen jullie allemaal te zien! 🎶🥳

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen