Introductie nieuwe leden

07 maart 2023


Door: Verenigingsmanager
 
Ben je pas lid van Rapiditas of ben je al een tijdje lid maar ken je nog niet precies alle ins en outs van onze vereniging, kom dan naar de introductieochtend op zaterdag 1 april. 
 
Tijdens deze ochtend vertellen we je graag wat Rapiditas te bieden heeft. De onderwerpen die zeker besproken worden zijn de trainingsmogelijkheden en het spelen van competitie. Ook staan we stil bij het vrijwilligersbeleid, clubochtenden en -avonden en de clubkampioenschappen.
 
We leggen graag uit hoe je moet afhangen, wat de bardienst inhoudt en hoe je deel kunt nemen aan activiteiten en toernooien. Natuurlijk is er ook gelegenheid om vragen te stellen aan de aanwezige bestuurs- en commissieleden.
 
We starten om 11:30 uur met een kopje koffie of thee. Aansluitend kan iedereen meedoen met het Lentekriebels Openingstoernooi.
 
Ben je van plan om te komen naar de introductieochtend, stuur dan een bericht aan Maureen, onze verenigingsmanager.
 
Wil je meedoen aan het Lentekriebels Openingstoernooi vergeet je dan niet in te schrijven via de KNLTB Clubapp. 

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen